Jarosław Skrzyczyński najlepszy

Jarosław Skrzyczyński wygrał Grand Prix Cavaliady Warszawa, konkurs o nagrodę PKO Banku Polskiego, pod patronatem Prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tym samym zdobył 80 punktów do Rankingu Światowej Federacji Jeździeckiej. Otrzymał też tytuł najlepszego zawodnika Cavaliady Tour.

– Chacclana dała z siebie wszystko. Miała dobre przygotowanie, bo startowała w konkursach małej rundy w czwartek i sobotę. Dzięki temu czuła się dobrze i pewnie. Starałem się przejechać bez zrzutek i krótkimi najazdami uzyskać dobry czas – powiedział Jarosław Skrzyczyński.

W konkursie Grand Prix drugi był Wojciech Wojcianiec na NACCORD MELLONI, a trzeci Marcin Bętkowski na CASPER XXI.

Konkurs wyłonił też zwycięzców rankingu Cavaliady Tour. Tu też na pierwszym miejscu znalazł się Jarosław Skrzyczyński, drugi był Wojciech Wojcianiec, a trzeci Marcin Bętkowski. – Cieszy mnie też, że udało się wygrać cztery konkursy zaliczane do rankingu Cavaliady Tour i zebrać komplet punktów – powiedział Jarosław Skrzyczyński.

Skoczkowie walczyli o awans do finału Pucharu Świata. Do Paryża pojedzie Urmas Raag z Estonii, Ales Opatrny z Czech i Kristaps Neretnieks z Łotwy.

Shopping Cart
Scroll to Top