Ośrodek Jeździecki Lando

Ośrodek jeździecki Lando położony jest w malowniczej okolicy na obszarze 25 hektarów. Zarówno jego duża powierzchnia jak i otoczenie pięknej przyrody sprzyjają uprawianiu sportów konnych.

Obiekt powstał w 2016 roku i budowany był zgodnie z najwyższymi europejskimi standardami. W ramach funkcjonowania ośrodka prowadzony jest pensjonat dla koni, który może poszczycić się bardzo bogatą infrastrukturą. Dla wszystkich członków klubu dostępne są przestronne boksy, nowoczesne myjki wewnętrzne i zewnętrzne, solarium, profesjonalnie przygotowana, zadaszona karuzela z miękkim podłożem oraz lonżownik.

Przede wszystkim jednak na terenie ośrodka zlokalizowane są dwa duże i nowoczesne place kwarcowe wykonane w systemie „Ebbe Und Flut” o wymiarach 110x55m, 60x40m, oraz ogrzewana hala o wymiarach 100x30m również o podłożu kwarcowym wykonanym w systemie „Ebbe Und Flut”

Niezaprzeczalnym atutem ośrodka, na co położony został szczególny nacisk, jest bogate zaplecze socjalne, na które składają się przestronne siodlarnie, szatnie oraz prysznice.

Ośrodek czynny jest dla pensjonariuszy 7 dni w tygodniu w godzinach od 7:00 – 22:00

Shopping Cart
Scroll to Top