Stajnia Chojnów

Stajnia Chojnów to ekskluzywny ośrodek jeździecki i pensjonat dla koni położony na skraju Chojnowskiego Parku Krajobrazowego niedaleko Warszawy. 20 hektarów łąk, wspaniałe lasy i tereny zielone oraz unikalna drewniana konstrukcja całego ośrodka tworzą ze Stajni miejsce szczególne. Każdy miłośnik koni, zawodnik czy amator znajdzie tu najlepsze warunki dla swojego wierzchowca.

W cenie pensjonatu oferujemy przestronne boksy, utrzymanie, wyżywienie koni oraz możliwość korzystania z całej infrastruktury dla koni i jeźdźca. Odrobaczanie, szczepienie i kowal (rozczyszczanie i kucie) nie są wliczone w cenę pensjonatu.

W ośrodku „Stajnia Chojnów” są dwa wewnętrzne place treningowe, wykonane ze specjalnie zaprojektowanego i wykonanego podłoża oraz z automatycznym zraszaniem:

* drewniana kryta ujeżdżalnia o wymiarach 80×24 m

* kryta ujeżdżalnia o wymiarach 65×21 m

W ośrodku „Stajnia Chojnów” są dwa zewnętrzne place treningowe, wykonane ze specjalnie zaprojektowanego i wykonanego podłoża oraz z automatycznym zraszaniem:

* zewnętrzny maneż o wymiarach 90×60 m (na którym rozgrywamy zawody ujeżdżeniowe i w skokach przez przeszkody)

* zewnętrzny maneż o wymiarach 50×20 m

Trening w hali i na płacach zewnętrznych dla koni spoza „Stajni Chojnów ” kosztuje 150zł/h brutto. Prosimy o wcześniejsze uzgodnienie terminu – tel. 506 030 151

W „Stajni Chojnów” znajdziecie Państwo bardzo komfortowe warunki dla koni i jeźdźców.

Oferujemy duże boxy, przestronne, jasne stajnie, wyposażone w:

* siodlarnie

* myjki dla koni (zewnętrzne i wewnętrzne)

* solarium dla koni

* sanitariaty

Można też korzystać z obszernych padoków i pastwisk o łącznej powierzchni 20 ha.

 

Zapraszamy!

Shopping Cart
Scroll to Top