Buffalo Bill

JAZDA KONNA PO PLAŻY I LESIE

Przygoda dostępna nie tylko dla tych, którzy potrafią jeździć. Zabierzemy Was na nią, nawet jeśli nigdy wcześniej nie siedzieliście na koniu. Czego możecie się spodziewać? W zależności od zaawansowania grupy czekają Was galopy po plaży, wjazd konno do morza, cudowne widoki, adrenalina, źrebaki biegające luzem i (co najważniejsze) chwila oderwania od codzienności… Weź ze sobą dobry humor i odrobinę odwagi!

OBOZY KOWBOJSKO-INDIAŃSKIE I JEŹDZIECKIE

Dla młodszych przedstawicieli homo sapiens proponujemy obozy o dwóch profilach: kowbojsko-indiański (od lat 8) i jeździecki (od lat 12). W obu przypadkach czeka na Was sporo frajdy, niezwykłe przeżycia na koniach i charakterny trener motywujący do przekraczania kolejnych granic. Opiekunowie również są mile widziani – do ogarnięcia mamy kilkadziesiąt koni.

KURSY ZAWODOWE

Buffalo Bill Jantar jest zarejestrowana jako placówka szkoleniowa i w związku z powyższym oferujemy dwa praktyczne kursy zawodowe. Pierwszy to kurs na wykwalifikowanego pracownika do obsługi hodowli i użytkowania koni. Drugie szkolenie dotyczy tworzenia produktów turystycznych z naciskiem na rekreację i turystykę konną. Oba kursy mogą zostać dofinansowane przez urzędy pracy, w których są Państwo zarejestrowani.

OPRAWY I WIDOWISKA

Buffalo Bill Jantar to także oprawy i widowiska. Chętnie urozmaicimy Twoją imprezę robiąc pokaz gry w Polo, horseballa, lub wykonując kadryla konnego.

POLO

Od pewnego czasu w kręgu naszych zainteresować znalazła się gra w Polo. Tę elitarną grę dostosowaliśmy do naszych możliwości i rozpoczęliśmy regularne treningi pod okiem specjalistów. Chętnych do uczestnictwa w treningu lub meczu serdecznie zapraszamy.

RAJDY KONNE

W spokojniejszych okresach tj. wiosną lub jesienią oferujemy możliwość uczestnictwa w jedno lub kilku-dniowych rajdach konnych. Trasa rajdu może wieść Szlakiem Bursztynowym lub po Mierzei Wiślanej.

WYJAZDY SPECJALNE

Czasem klienci chcą zrobić coś jeszcze bardziej wyjątkowego… np. pojechać nad morze w kąpielówkach, by prosto z konia móc skakać do wody lub zaliczyć serię dzikich galopów po wodzie. Na takie zachcianki również jesteśmy gotowi. Opiszcie nam swoje marzenia, a może uda się je zrealizować…

TRENING RÓWNOWAGI I KOORDYNACJI

To usługa przeznaczona dla tych, którzy chcieliby nabrać swoistego luzu na koniu. Ten luz i poczucie równowagi pozwalają na jeszcze ciekawsze przeżywanie jeździectwa. Pagórkowate tereny, czy szybka jazda na oklep stają się wówczas frajdą, a nie walką o życie.
Shopping Cart
Scroll to Top