Zawody w stajni Barłomino

Ośrodek jeździecki w Barłominie przyzwyczaił nas do dobrej organizacji, estetyki otoczenia i świetnej atmosfery zawodów, ale ― co może nawet ważniejsze ― właściciele i pracownicy stajni rozwijają to miejsce z każdym kolejnym wydarzeniem.

W ostatni weekend na Regionalnych i Towarzyskich Zawodach w Skokach w Barłominie dopisała doskonała frekwencja (ponad 170 koni!). Fani dyscypliny mogli wypatrzyć wielu doskonałych zawodników, m.in. Katarzynę Jackiewicz-Wójcik, Jacka Zagora, Adama Nicponia, Jakuba Jareckiego i Piotra Sawickiego. Nowością był konkurs o puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego ― efekt kontynuacji współpracy Barłomina z SKJ. Lokalni partnerzy ośrodka: Waldemar i Rafał Hildebrandt, Sklep Jeździecki Django, Stajnia Miszewo, Hoofgold, Optifeed i Leonardo Group ufundowali atrakcyjne nagrody.

Organizatorzy zadbali o także zaplanowanie przestrzeni zawodów, aby jeźdźcy, konie oraz liczna widownia mogli cieszyć się z rywalizacji na parkurze, nie przeszkadzając sobie nawzajem. Pomimo intensywnego sobotniego deszczu, zawody były kontynuowane, a pogoda w kolejnym
dniu szczęśliwie dopisała. Nie tylko zawodnicy, ale cała zgromadzona publiczność mogła cieszyć się z doskonałej atmosfery kolejnego wydarzenia firmowanego przez Stajnię Barłomino.