Zawody Jeździeckie BOSMA JUMP MEETING

BEZPŁATNE WIDOWISKO DLA KAŻDEGO!
W poniedziałek 15.08.2022 roku na terenie Muzeum Narodowego Rolnictwa (pole muzealne) odbędzie się kolejna edycja zawodów jeździeckich w skokach przez przeszkody dla dzieci, młodzieży i dorosłych organizowanych przez Bosma Jumping Team. Cały dzień zostanie poświęcony świetnemu widowisku i licznym konkursom dla profesjonalistów, a także amatorów.
Rozegranych zostanie 10 konkursów w różnych kategoriach od mini LL 50 cm do C 130 cm. Zawodnicy będą mieli o co walczyć, pula nagród wynosi aż 50.000 złotych! Najwięcej, bo 13.000 zł przypada na wielką atrakcję tego dnia – GRAND PRIX KJ FIMMEL TEAM, którego zwycięzca zainkasuje kwotę 4.000 zł. Dla najlepszych w konkursach zawodów towarzyskich o Puchar Wójta Gminy Komorniki organizatorzy przewidzieli vouchery do salonu jeździeckiego PEGAZ o łącznej wartości 12.000 złotych. Dodatkowo jeźdźcy i amazonki biorący udział w kilku konkursach zbierają punkty, mogąc zdobyć zaszczytne tytuły w klasyfikacji BEST HORSE RIDER SZRENIAWA 2022, zaś początkujący adepci jeździectwa będą mogli poczuć emocje skoków na prawdziwych zawodach i wziąć udział w zabawowym konkursie debiutów z możliwą asystą trenera. Oprócz całodniowej rywalizacji na dużym parkurze odbywać się będą zawody HOBBY HORSE – widowiskowa zabawa dla małych i dużych, dla profesjonalistów i amatorów. Każdy może wziąć udział, zapisy na miejscu, a szczegółowe informacje na fanpage Facebook: (1) BOSMA JUMP MEETING 2022 – zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody oraz HOBBY HORSE Facebook

Dochód z zawodów HOOBY HORSE jak i datki z przejażdżki bryczką, oprowadzania na kucykach, sprzedaży własnych wypieków, rękodzieł zostanie w całości przekazany na cele charytatywne. Organizatorzy jak co roku zadbają, by sportowa rywalizacja zawodników była okazją do miłego spędzenia czasu dla całych rodzin, dostępne będą stoiska gastronomiczne, a wstęp na teren Muzeum będzie bezpłatny.

Wstęp wolny!

Źródło: muzeum-szreniawa.pl

Shopping Cart
Scroll to Top