Tańczące konie – Halowy Puchar Dolnego Śląska w Ujeżdżeniu

Zespół Equiproject wraz z KJ Partynice i Dolnośląskim Związkiem Jeździeckim zaprasza na Pierwszy Halowy Puchar Dolnego Śląska w Ujeżdżeniu. Zawody zostaną rozegrane 21-22.04.2018 na wrocławskich Partynicach.

Pomimo regionalnej rangi zawodów, jak zawsze priorytetem jest dla nas wysoki poziom organizacji i najważniejsi ludzie podczas takich imprez – zawodnicy. Stawiamy na szeroko pojętą komunikację i bezpośredni kontakt z odbiorcami, co pozytywnie wpływa na atmosferę naszych wydarzeń.

Zachęcamy do zapoznania się z magazynem zawodów, który został stworzony, aby umożliwić zainteresowanym łatwe i przyjemne czerpanie wszystkich potrzebnych informacji, poznanie naszego zespołu, jak i sponsorów współtworzących z nami to wydarzenie. (Link do magazynu – http://bit.ly/2HVotRo)

To właśnie dzięki naszym sponsorom możemy pochwalić się pulą nagród, której wartość minimalna na ten moment wynosi 6150 PLN.

Ogromną przyjemność sprawia nam rosnące zainteresowanie zawodami, które tworzymy.

Na Halowy Puchar Dolnego Śląska w Ujeżdżeniu, otrzymaliśmy już zgłoszenia od ponad pięćdziesięciu  par, w tym od dwunastu par na konkursy klasy C w kategorii Senior oraz od pięciu par na wyjątkowy konkurs w klasie CC – Dressage Profis, co jak na taką rangę zawodów jest dla nas sukcesem.

W związku z powyższym, zwracamy się do Państwa z prośbą o publikację notatki prasowej o treści:

„Zespół Equiproject serdecznie zaprasza na Halowy Puchar Dolnego Śląska w Ujeżdżeniu na wrocławskich Partynicach w dniach 21-22.04.2018. Będzie to w tym roku impreza zamykająca sezon halowy w naszym regionie. Podczas weekendu zawodnicy powalczą o tytuły w czterech kategoriach wiekowych oraz w jednej specjalnej – Dressage Profis. Atrakcyjność zawodów podnosi pula nagród, której minimalna wartość na ten moment to ponad 6 tysięcy złotych. Dodatkowych atrakcji dostarczą niedzielne programy dowolne do muzyki, pokaz woltyżerki i kadryla grup z Wyższej Szkółki Jazdy, przejażdżki na kucach dla najmłodszych, stoiska oraz wiele innych.

Więcej informacji o zawodach, ciekawostek i artykułów dostępne w magazynie zawodów – http://bit.ly/2HVotRo

Zapraszamy!”

Shopping Cart
Scroll to Top