SKJ WJ Piaseccy Equestrian punktuje w drugiej eliminacji Pucharu Polski WKKW 2018

Podczas drugiej eliminacji Pucharu Polski WKKW 2018, która odbyła się w miniony weekend w Stadzie Ogierów Bogusławice, punkty mogli zbierać zawodnicy wszystkich kategorii prócz seniorów.

Mimo nieobecności w Bogusławicach, wśród młodych jeźdźców swoje pozycje utrzymały na pierwszym miejscu Julia Elzanowska (SJ Baborówko) oraz na drugim miejscu Wiktoria Knap (ZKS Drzonków). Na pozycji trzeciej uplasowała się Weronika Krzyśpiak (KJ Dziecinów), która drugą eliminacją rozpoczęła swoją rywalizację w Pucharze Polski WKKW 2018.

Swoją pozycję liderki wśród juniorów po drugiej eliminacji utraciła nieobecna w Bogusławicach Pauline Wieczorek (LKS Dragon Nowelice) na rzecz Heleny Zagały (SKJ WJ Piaseccy Equestrian). Drugie miejsce należy obecnie do Aleksandry Chmielińskiej (LKJ Hipologia Strzegom), a miejsce trzecie do Magdaleny Paraszczuk (KJ Szarża).

W rankingu juniorów młodszych na pierwsze miejsce wysunęła się Weronika Rozbiewska (SKJ WJ Piaseccy Equestrian). Pozycję lidera utracił Diego Pieniaszek (Pomorska Liga Jeździecka), który obecnie znajduje się ex aequo na miejscu drugim z Karoliną Ślązak (LZJ Drama Zbrosławice).

Wśród młodzików pozycję liderki utrzymała Zofia Złotnicka (SKJ WJ Piaseccy Equestrian). Na miejscu drugim znajduje się po eliminacji w Bogusławicach Julia Witowska (SKJ Beckersport Raszyn). Miejsce trzecie zajmuje Zofia Michalak (bez przynależności klubowej).

W rankingu amatorów pierwsze miejsce ex aequo zajmuje nieobecna w Bogusławicach Julia Bronś (KJ Pawlak Equestrian) oraz Magda Mikosz (SKJ Grobice), która swoją rywalizację w Pucharze Polski WKKW rozpoczęła w Bogusławicach. Na miejscu trzecim po drugiej eliminacji znajduje się Anna Kozak (KJ Czarny Dunajec).

W rankingu klubowym na pierwsze miejsce z miejsca czwartego przesunął się SKJ WJ Piaseccy Equestrian, dla którego punktowały Helena Zagała i Marta Zawada w kategorii juniorów, Weronika Rozbiewska wśród juniorów młodszych oraz Zofia Złotnicka wśród młodzików. Miejsce drugie w kategorii klubowej po drugiej eliminacji zajmuje KJ Pawlak Equestrian, a miejsce trzecie – SJ Baborówko.

Trzecia eliminacja Pucharu Polski WKKW odbędzie się w ostatni weekend kwietnia (27-29.04.2018) na Hipodromie Sopot.

Shopping Cart
Scroll to Top