Za nami III kwalifikacja do CAVALIADA Future

 

W Lesznie w finale grupy A1 (kategoria MINI) do rozgrywki awansowało aż 12 z 27 startujących par. Wygrała Kinga Kozber (bpk) na Frankenhoeh’s Mylord, kucu który znany jest ze startów pod Laurą Kłapińską na CAVALIADZIE. Zawodniczka aktualnie jest na drugim miejscu w rankingu kwalifikacji do CAVALIADA Future.

II miejsce zajęła Julia Ganowska (KJ Ranczo Kołata) na Pasjonata Parys, która tym samym umocniła się na pozycji lidera w tej kategorii. Trzecia była Wiktoria Ryciak (Sopocki Klub Jeździecki) na 20-letniej Klausince. Dało to jej znaczny skok w rankingu, z 10 na 4 miejsce.

W finale grupy A2 (MIDI) wystartowało także 27 par, z czego do rozgrywki weszło 8. Najlepsza z nich okazała się Maria Karnabal (KJ Podkowa Gruszczyn) na koniu Annouschka. Było to jej drugie zwycięstwo i mimo, że nie startowała na zawodach w Strzegomiu jest wiceliderską w swojej kategorii. II miejsce zajęła Marta Konarska (KJ Podkowa Gruszczyn) na klaczy Sulima. Ta zawodniczka pozostaje na czele tabeli. Trzecie miejsce w Lesznie w grupie A2 zajęła Roksana Naumiuk.

Kolejne zawody kwalifikacyjne do CAVALIADA Future odbędą się w najbliższy weekend w KJ Wolica Kalisz.

Shopping Cart
Scroll to Top