NAJLEPSZE JEŹDZIECKIE WYNIKI OSIĄGNIĘTE PRZEZ POLSKICH ZAWODNIKÓW NA MIĘDZYNARODOWYCH I KRAJOWYCH TURNIEJACH W DNIACH 12-15.05.2022:

W Budapeszcie formą błyszczeli ujeżdżeniowcy. Natalia Plata na DOLCETTO wygrała z najlepszymi w swojej karierze wynikami 72,177% i 76,360% wszystkie konkursy rundy juniorskiej CDIJ, Pola Guerquin – Koryzma na kucu MILKY WAY PP triumfowała w rundzie CDIP również z najlepszymi w swojej karierze wynikami 71.486% i 75.550%. Aleksandra Szulc wygrała Mistrzostwa Młodych Koni CED ( Europy Centralnej ) na wyhodowanym w Polsce przez Piotra Wiese 5 letnim ogierze ROMEO von FüRSTENBALL.

W Samorin – Maksymilian Wechta zajął trzecie miejsce w konkursie Grand Prix LR 145 na klaczy CLEAR CARETINA, Krzysztof Ludwiczak wygrał konkurs otwarcia rundy CSIYH na 7 letnim ogierze KWOAJONG. Juniorka Daria Pietrzak w Finale rundy młodych koni wywalczyła drugie miejsce na 7 letniej klaczy UNICA-K wyhodowanej w Polsce przez Marka Kubackiego.

W Kronenberg Izabela Vinckier wygrała dwa konkursu rundy 120 na koniu Salve i była druga w finałowym konkursie 125 na klaczy SEVILLA. Oba konie należą do Stadnina Kunowo

W Pratoni Del Vivaro polska para Jan Kamiński i JARD ukończyli 4* turniej w WKKW na 32 miejscu z wynikiem 53,40 pkt.

W Windsorze powożący czwórką Piotr Mazurek Mazurek Horse Team zajął 13 miejsce z wynikiem 252 pkt.

W Bogusławicach międzynarodowe zawody wygrali : Katarzyna Kurys CAI3*-H1, Rafał Wojtacha CAI3*-H2, Wiesław Sadowski CAI3*-H4, Katarzyna Wieczorek CAI2*-H1 oraz Hubert Cytowski CAI2*-H2

W kraju – Grand Prix ZO w skokach przez przeszkody w KJK SZARY Michałowice wygrała Joanna Rosicka-Tyszko na CARIBOU z TKJ Garbówek.

W finałowych konkursach ZO DiM w Stajnia Barłomino triumfowały : Milena Rąbca z JKS Niestępowo , Sara Wnuczko z KJ Black Horse Team, Aleksandra Lewicka z KJ Czahary, Julia Pasternak z Reimann Karlino, Wiktoria Cwalina z KJ Podkowa Gruszczyn, Martyna Dubieniecka z SKJ Sopot oraz Paulina Pellowska z JKS Barłomino.

W krajowych zawodach w powożeniu w Stado Ogierów w Bogusławicach końcowe klasyfikacje wygrali: Weronika Kwiatek z SO Łąck, Bartłomiej Kwiatek, Ireneusz Kozłowski z JKS Jagodne, Jacek Kozłowski z TKJ Garbówek, Bartosz Złoty z KJ Kalumet, Weronika Bogacz z KJ Lando, Łukasz Strzelczyk z Rancza Rubin, Hubert Górski z KJ Kalumet oraz Wojciech Rosiak z SJ Napoleońska Zagroda.

W finałowych konkursach ZO DiM W Kołobrzegu Stadnina Michalski zwyciężyły: Agata Przybyła z KS Sydow, Laura Łożewska i Amelia Bąba z JKS Tornado, Agata Stasiak z KJ Stajnia Bukowiec, Paulina Kozakiewicz z Farmy Modrzewie oraz Martyna Paluch z JKS Melloni Horses.

Wszystkim zawodnikom przekazujemy gratulacje!

 Źródło: pzj

Shopping Cart
Scroll to Top