II Eliminacja PP WKKW – Bogusławice

Podczas drugiej eliminacji Pucharu Polski WKKW 2019, która odbyła się w miniony weekend
12-14.04.2019 w Stadzie Ogierów Bogusławice, punkty mogli zbierać zawodnicy wszystkich kategorii z wyjątkiem Seniorów w konkursach krajowych: CNC2*, CNC1*, CNC-L,
CNC-LL85, CNC-LL70.

W kategorii Młodych Jeźdźców po bardzo dobrym starcie, na pozycji lidera znajduje się  Aleksandra Chmielińska z LKJ Hipologia Strzegom. Kolejne pozycje zajmują zawodniczki, które nie wystartowały w Bogusławicach, posiadające przewagę punktów po zawodach
w Strzegomiu. Na drugim miejscu znajduje się Paulina Maciejewska (ZKS Drzonków),
a na trzecim Wiktoria Kanap (ZKS Drzonków).

Nowym liderem w kategorii Juniorów została Marta Zawada z SKJ WJ Piaseccy Equestrian.  Duży awans zaliczyła Weronika Rozbiewska  (SKJ WJ Piaseccy Equestrian), która z 11 miejsca w rankingu wskoczyła na pozycję drugą w klasyfikacji ogólnej. Tym samym pozycję lidera straciła Pauline Wieczorek (LKS Dragon Nowelice), która aktualnie zajmuje trzecie miejsce.

W rankingu Juniorów Młodszych pozycję lidera utrzymała nieobecna na zawodach
w Bogusławicach Gabriela Kozłowska reprezentująca SJ Baborówko. Drugie miejsce utrzymała również Kamilia Cygan (KJ Pawlak Equestrian). Miejsce trzecie w klasyfikacji zajmuje Zofia Złotnicka z SKJ WJ Piaseccy Equestrian.

Wśród Młodzików na pozycję lidera wysunęła się Katarzyna Żuchowicka ze Stowarzyszenia SKJ Grobice. Na miejscu drugim, po eliminacji znajduje się Karolina Miś z KJ Koko Brzeźnikia na trzecim Wirginia Dąbrowska z KJ Szarża.

W klasyfikacji Open, pozycję lidera objął Piotr Piasecki z KJ Aromer Józefin.Pozostając
w czołówce rankingu, na drugie miejsce spadł Jacek Kowerski z JKS Dako Galant, a na trzecie Marcin Michałek z KJ Facimiech.

W rankingu klubowym na pierwsze miejsce, z miejsca ósmego awansował klub SKJ WJ Piaseccy Equestrian, dla którego punktowały Marta Zawada, Weronika Rozbiewska oraz Mikołaj Charpin w kategorii Juniorów, a także Zofia Złotnickaz Juniorów Młodszych. Miejsce drugie w kategorii klubowej zajmuje ZKS Drzonków, a miejsce trzecie – LKJ Hippologia Strzegom.

Trzecia eliminacja Pucharu Polski WKKW odbędzie się w ostatni weekend kwietnia
(25-28.04.2019) na Hipodromie Sopot, gdzie rozegrane zostaną konkursy międzynarodowe
i krajowe. Zapraszamy!

Shopping Cart
Scroll to Top