„Droga do Paryża”

Do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu pozostały już niecałe dwa miesiące i coraz częściej wszyscy zadają pytanie – kto zostanie wybrany do naszych jeździeckich drużyn? Trenerzy nie będą mieli łatwego zadania, ponieważ reprezentanci Kadry Narodowej dają z siebie wszystko, by zrobić MER (tłum. minimalny wynik kwalifikacyjny) na Igrzyska Olimpijskie, dzięki któremu stają się kandydatami do drużyny. Dziś w każdej konkurencji jest 6-8 par, które pracują chcąc udowodnić, że to właśnie oni są najlepszym wyborem.

Aby przybliżyć kulisy przygotowań do Igrzysk, Polski Związek Jeździecki zaprasza do śledzenia serialu „Droga do Paryża”, dzięki któremu możecie śledzić przygotowania zawodników, nastroje w drużynach, a także poznać i posłuchać wrażeń trenerów. Nasza kamera będzie podążała za zawodnikami aż do samego Paryża, dlatego zapraszamy do przeżywania tych emocji razem z nami.

Na kanale YouTube można zobaczyć pierwszą odsłonę odcinka 2. – ,,Wyzwania na trasie’’, w którym zawodnicy ujeżdżenia opowiedzą o swoich historiach na drodze do Paryża, a tam naprawdę wiele się dzieje!

W kolejnej części będziecie mieli okazję poznać drużynę WKKW od środka, a na sam koniec przygotowaliśmy dla Was relację zawodników konkurencji skoki przez przeszkody.

 

Źródło: pzj.pl

Shopping Cart
Scroll to Top