CAVALIADA – WARSZAWA

Najważniejszy konkurs CAVALIADY, czyli konkurs PKO Bank Polski Grand Prix CSI2*o nagrodę PKO Banku Polskiego, pod patronatem Grupy MTP, wygrywa Natalia Palmowska na 14 letnim wałachu rasy KWPN o imieniu Dr. Jones. Jest to pierwszy wygrany konkurs tej amazonki zaliczany do Światowego Rankingu FEI. Para ta pokonała bezbłędnie zarówno pierwszy parkur, jak i dogrywkę ze znakomitym czasem!

Na drugim miejscu znalazł się Litewski zawodnik Matas Petraitis na 10 letnim wałachu Holle, również z dwoma bezbłędnymi przejazdami, ale trochę gorszym czasem.

Marek Wacławik na wałachu Kathmandau to ostatnia para, która dostała się do dogrywki, niestety zrobiła dwie zrzutki, co uplasowało ich na trzecim miejscu.

Trzeba jeszcze wspomnieć o zwycięstwie Anny Stasiuk na 6 letniej klaczy Con Corida w finale Małej Rundy CSI1* gdzie zawodnicy zmagali się z parkurem o wysokości 125 cm. Amazonka walczyła o nagrodę firmy NUBA, pod patronatem TVP Sport.

Drugie miejsce zajął Łukasz Brzóska na wałachu Quicklensky, a trzecie zajął Litwin Trojus Rimkevicius na 8 letnim Calimero W.

Wystartowały 92 pary ( z czego 2 zrezygnowały, a 4 zostały wyeliminowane)

 

Na zakończenie CAVALIADY w Warszawie odbył się konkurs Cavaliada Dressage Tour- ujeżdżenie Intermediate I Freestyle, czyli dowolny program z muzyką.

Konkurs Intermediate I Freestyle o nagrodę Grupy MTP pod patronatem dressage24.pl wygrała przepięknym przejazdem Sandra Sysojeva na 8 letnim ogierze Found Boy. Miejsce drugie otrzymała Teresa Tomaszewska na wałachy Haryy Hole, a trzecie miejsce należy do Aleksandry Matkiewicz na klaczy Euro Calma.

 

Wszystkim zawodnikom gratulujemy!!!

 

Źródło: warszawa.cavaliada.pl

 

Shopping Cart
Scroll to Top