Cavaliada Lublin: Królowie sobotnich zmagań

Sobota na Cavaliadzie w Lublinie to zmagania skoczków, zaprzęgowców oraz dzieci na kucach. Dzień rozpoczęły konkursy skokowe – mała runda i finał średniej rundy, a zakończył SPEED & MUSIC, konkurs szybkości rozgrywany przy dźwiękach głośniej dyskotekowej muzyki. Oto zwycięzcy poszczególnych rywalizacji.

Mała runda

W drugim z serii konkursów małej rundy rozgrywanym na poziomie 120 cm, wygrała polska zawodniczka Natalia Stefańska. Konkurs był rozgrywany o nagrodę Polskiego Związki Hodowców Koni, pod patronatem Equista.pl.

Finał średniej rundy

W finałowym konkursie średniej rundy zwyciężył Niemiec Jan Vinckier na koniuQANTAS. Spośród Polaków najlepsza była Aleksandra Kozanecka CALERO Z, która zajęła czwartą pozycję.

Halowy Puchar Polski w Powożeniu  Zaprzęgami Czterokonnymi

Piotr Mazurek i zaprzęg złożony z koni Jaśmina, Blizard, Inwencja i Pelop wygrali konkurs zręczności powożenia z elementami maratonowymi, rozgrywany o nagrodę BMW Best Auto, pod patronatem Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. Tym samym pozostaje liderem Halowego Pucharu Polski w Powożeniu Zaprzęgami Czterokonnymi. Drugi był Bartłomiej Kwiatek, a trzeci Adrian Kostrzewa.

Cavaliada Future

W Lublinie odbył się kolejny etapy rozgrywek CAVALIADY Future, o nagrodę PKO Banku Polskiego, pod patronatem firmy Torpol. Zmaganiom najmłodszych zawodników towarzyszyła nie tylko ambicja, ale również wysoki poziom umiejętności jeździeckich zawodników i ich wierzchowców.

Speed & Music

W konkursie szybkości Speed & Music zwyciężył Niemiec Christoph Lanske na gniadej klaczy CHACCO’S GIRL 4. Druga była reprezentantka Polski Agnieszka Olszewska, która kasztanowatym wałachu SKARBIEC. Andrzej Opłatek na klaczy LIGHT MY FIRE 7.

Pełne wyniki są dostępne na stronie http://www.cavaliada.pl/pl/wyniki_rankingi/

Shopping Cart
Scroll to Top