Międzynarodowe Targi Poznańskie grają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Międzynarodowe Targi Poznańskie wspierają zbiórkę środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków w ramach 26. Finału WOŚP. Z tej okazji przygotowały specjalną aukcję, w której można wylicytować pakiet VIP dla dwóch osób na najważniejszą halową imprezę jeździecką w Polsce – Cavaliadę Warszawa wraz z noclegami w czterogwiazdkowym hotelu i dodatkowymi atrakcjami.

Aukcja jest prowadzona za pomocą portalu Allegro Charytatywni na stronie internetowej http://aukcje.wosp.org.pl/pakiet-vip-cavaliada-warszawa-i5827837.  Aktualna, najwyższa zadeklarowana kwota wynosi 1000 zł. Licytacja potrwa do 14 stycznia do godziny 15:00. Cavaliadowy pakiet VIP zawiera:

  • Dwa ekskluzywne zaproszenia na czterodniowe Międzynarodowe Zawody i Targi Jeździeckie Cavaliada Warszawa
  • Uczestnictwo w jednej z ceremonii wręczenia nagród w konkursie jeździeckim
  • Zaproszenie na zawody SPEED & MUSIC do loży VIP przy stoliku Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich w sobotę, 3 marca
  • Unikatową wycieczkę „Cavaliada od kuchni”
  • Trzy noclegi dla dwóch osób w czterogwiazdkowym hotelu w Warszawie
  • Pakiet cavaliadowych upominków

Cavaliada Warszawa, która odbywa się w dniach 1 – 4marca 2018 to najważniejsza halowa impreza jeździecka w Polsce. Zmagania w stolicy to jednocześnie finał cyklu zawodów organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie w Poznaniu i Lublinie. Na arenach Cavaliady zawodnicy walczą w konkursach w skokach przez przeszkody, dresażu, WKKW i powożenia. Podczas wydarzenia wyłonionych zostanie trzech sportowców, którzy będą reprezentować Europę Centralną podczas Finału Pucharu Świata w skokach przez przeszkody w Paryżu. Ważną częścią imprezy jest program rozrywkowy, w ramach którego publiczność ogląda widowiska teatralne i pokazy z udziałem koni. Imprezie towarzyszą zawsze Targi Sprzętu Jeździeckiego, na których wystawcy prezentują swoją oferty sprzętu i akcesoriów jeździeckich.

Shopping Cart
Scroll to Top