4 FOULEE – PONY GAMES

Najmłodsi adepci sztuki jeździeckiej po raz kolejny będą mieli niebywałą okazję zaprezentowania swoich umiejętności przed publicznością jednych z największych zawodów w Polsce.

Podczas 4Foulee CHI Poznań, które zaplanowane są na 8-11 czerwca 2023 roku na Hipodromie Wola, jednym z punktów programu będą pokazy Pony Games. Mogą w nich wziąć udział dzieci w wieku od 6 do 11 lat. Kucyki do pokazu dostarczy specjalizujący się w pracy z najmłodszymi znany Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn.

Wyboru 16 dzieci dokona komisja powołana przez organizatora, która oceni ich umiejętności jeździeckie na podstawie przesłanego filmu. Na filmie oprócz zaprezentowania umiejętności dziecko może przekonywać komisję, dlaczego to właśnie ono ma być wybrane. Film o długości do 2 minut należy przesłać przy pomocy wetransfer.com na adres zuzanna.tylkoskoki@gmail.com. W wiadomości należy podać: imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwiska rodziców (opiekunów), nazwisko osoby odpowiedzialnej za dziecko podczas pokazu (rodzic, trener) oraz numer telefonu do kontaktu. Termin nadsyłania filmów to 28 maja 2023.

Zabawa odbędzie się w sobotę 10 czerwca, w przerwie pomiędzy pierwszym a drugim nawrotem Memoriału Macieja Frankiewicza. Dokładna godzina zostanie podana bezpośrednio przed wydarzeniem. W sobotę przed pokazem dzieci zostaną zaznajomione z kucykami oraz zasadami zabawy na oficjalnym treningu. Każde zakwalifikowane dziecko otrzyma specjalną opaskę uczestnika oraz dwie opaski wstępu dla opiekunów.

Źródło: pzj.pj

Shopping Cart
Scroll to Top