baner_sklep.jpg

 

28-29.09.2013

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Regionalne Zawody Jeździeckich w skokach przez przeszkody na wzgórzu zamkowym w Zawieprzycach 28-29.09.2013

Zobacz Propozycje

To już kolejna edycja Międzynarodowych Zawodów Konnych - Global Champions Tours w sercu austriackiej stolicy. Wiedeński Plac Ratuszowy zapełni się w ostatnie dni lata pięknymi końmi, doskonałymi jeźdźcami oraz publicznością spragnioną emocji sportowych.

 

W dniach 19.-22. września 2013 r. Wiedeń stanie się obok Londynu, Cannes, Monte Carlo i Szanghaju miejscem rywalizacji o tytuł „Global Champion” oraz głównej nagrody pieniężnej 600.000 EUR.

27 z 30 najlepszych światowych zawodników w skokach zapowiedziało swój udział w imprezie i to nie tylko ze względu na wysoką pulę nagród lecz ze względu na jedyne w swoim rodzaju kulisy areny, którymi jest wiedeński Ratusz. Start zapowiedzieli m.in. złoty medalista olimpijski z Londynu Steve Guerdat i były mistrz Europy Rolf-Göran Bengtsson oraz aktualny mistrz Europy Roger Yves Bost.  

 

W ciągu czterech dni zawodów zaprezentuje się blisko 260 koni i ponad 130 jeźdźców, którzy uczestniczyć będą w kilkunastu konkursach. Organizatorzy przygotowali również program towarzyszący zawodom. To liczne pokazy skoków, sztuki ujeżdżania, występy legendarnej Hiszpańskiej Dworskiej Szkoły Jazdy Konnej oraz liczne atrakcje dla dzieci. W czwartek, piątek i sobotę do godziny 14.00-tej wstęp jest bezpłatny, a mnóstwo wrażeń gwarantowanych.

Bliższe informacje na stronie: www.viennamasters.at